Ayda Bir Gün Değil Her Gün Hizmet

Bu felsefe ile yola çıkan firmamız, 2016 yılından itibaren Sanko Sanayi Sitesi Yönetim binasının 4. Katında, İstanbul ve komşu illere profesyonel hizmet vermeye başlamıştır.

Sanko, Gamas, Sultangazi Küçük Sanayi, Avizeciler Sanayi ve Elma Bahçesi fabrikalar bölgesine hafta içi hergün mesai saatleri içerisinde sürekli hizmet vermekteyiz.
Uzun süre İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe edindiğimiz tecrübeleri, ÖZHAN OSGB çatısı altında profesyonel ekibimizle, ülkemizin iş sektörüne aktarmaya devam ediyoruz.


Konumuzda Uzmanız!

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar Kanunu ve OHSAS 18001 İSG yönetim standartları çerçevesinde; İSG mevzuatlarında yer alan yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlamak için İşvereni yönlendirmek ve uygulamaların takibini yerinde yapmayı görev olarak üzerimize alıyoruz.

Önceliğimiz tüm çalışanların sağlıklı ve güvenli bir iş hayatına sahip olmasıdır. Bu sebeple her gün hizmet alabileceğiniz İş güvenlik Uzmanı, İş yeri hekimi ve İş yeri Hemşiresi Klinik-Ofisimizde (osgb) hizmet vermektedir. Bunun yanında; Adli ve idari yetkilerin, sorgulama ve denetimlerinde noksansız görülecek biçimde, kanun tüzük ve yönetmeliklere uygun olarak çalışma dosyalarını hazırlayarak, mevzuat gereği istenilen tüm bürokratik işlemleri tamamlanmış vaziyette muhafaza edilmesini sağlamaktır.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • İş Güvenliği Uzmanlığı Hizmeti ve Eğitimleri
  • İş yeri Hekimi Hizmeti
  • İş yeri Hemşireliği ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlığı
  • Güncel mevzuatlar çerçevesinde eğitim ve danışmanlık hizmeti
  • Yapılan işin, İSG açısından tüm gereklilikleri hakkında işverene danışmanlık hizmeti
  • İş sağlığı ve güvenliği mevzuatları açısından ihtiyaç duyulan tüm konularda yol gösterici olmaktır.

Tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz +90 (212) 668 0886